MÖBLER / Bord / Lampbord 5544835

nr 554 4835

Lampbord

Josef Frank, mahogny, längd: 65, djup: 40, höjd: 55

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 24 november 2008
kl 18:10:00

Josef Frank (1885-1967)
Svensk arkitekt, formgivare och professor med rötter i Österrike.